Odkurzacz pionowy DREAME T30

Czeka Cię ciężki wybór?

Odkurzacz pionowy. Na rynku są ich dziesiątki. Skąd wiedzieć który wybrać? Czym kierować się przy wyborze i jak nie przepłacić a jednocześnie nabyć sprzęt, którego kupna nie będziemy żałować?

Wciąż tu jesteś? Świetnie! Zacznijmy więc prezentację modelu DREAME T30.

Co dalej?

Ok. Już wiesz, czego spodziewać się wewnątrz opakowania. Sprawdźmy zatem do czego przydać się mogą wszystkie końcówki. Zacznijmy od elektrycznej szczotki, która nie tylko zgrabnie się prowadzi, ale co najważniejsze pozwoli na pozbycie się 99% roztoczy z odkurzanej powierzchni:

Więcej dobroci

Dzięki pozostałym końcówkom sprzątanie ciężko dostępnych miejsc oraz różnego rodzaju nawierzchni okaże się mega proste. Bardzo podoba mi się pomysł z oświetleniem ssawki szczelinowej. Co sądzicie?

Miękką końcówką 2w1 jeszcze dokładniej odkurzycie tapicerowane powierzchnie a mini szczotka przyda się np. w konserwacji elektronicznych sprzętów:

Do zestawu dołączona jest elastyczna rura, której co prawda nie miałam jeszcze okazji przetestować, niemniej jednak na pewno się przyda podczas czyszczenia trudno dostępnych miejsc. Do jakich prac byście jej użyli?

Zdecydowanie częściej korzystam z łamanego łącznika i to z jego pomocą docieram w kąty pod meblami.

Takie rozwiązania są świetne!

Jedną z moich ulubionych funkcji dostępnych na cyfrowym wyświetlaczu jest wgląd w stopień naładowania baterii. Odkurzacz posiada 4 tryby pracy: ECO, MEDIUM, AUTO oraz TURBO. Wybierając któryś z nich automatycznie wyświetla Ci się informacja o tym, jak długo możliwa będzie praca na nim na aktualnej mocy baterii! Super opcja!

Istnieje możliwość zablokowania dotychczasowych ustawień pracy odkurzacza. Wystarczy kliknąć górny przycisk na cyfrowym panelu.

Ładowanie i przechowywanie

Stacja dokująca to nie tylko miejsce, w którym zostawisz odkurzacz po skończonej pracy. To także ładowarka, która swą pracę zaczyna automatycznie po umieszczenie w niej sprzętu.

Więcej o szczegółach dotyczących danych technicznych odkurzacza przeczytasz TUTAJ.

Podsumowanie

Z mojej strony dodam jeszcze, że ten konkretny ODKURZACZ PIONOWY bardzo ułatwia mi codzienną pracę i szczerze Ci go polecam! Jest lekki, przyjemnie się go prowadzi. Utrzymanie go w czystości jest proste i nie wymaga wielu kroków. Jako dowód dorzucam filmik:

Share: