Bobike – przyczepka rowerowa MOOBE 2w1

Wspominałam Wam, że prawie 11 lat mieszkałam w Holandii? To właśnie tam urodziłam moją pierwszą córkę – Lianę. Wraz z przyjściem na świat pierwszego dziecka pojawiły się nowe marzenia, mocno związane z macierzyństwem i diametralnie różniące się od dotychczasowych. Obserwując holenderskie mamy nauczyłam się wielu zachowań, które postanowiłam praktykować w czasie swojej rodzicielskiej przygody. Jedną z nich była miłość do wycieczek rowerowych. W Holandii rower to najbardziej popularny środek transportu. Obserwowałam przeróżne możliwości przewożenia dzieci tym jednośladowcem zaczynając od przednich fotelików, przenoszcąc się na tylnie a kończąc na przyczepkach rowerowych, które wydawały się genialnym wynalazkiem. Już wtedy wiedziałam, że, gdy przyjdzie odpowiedni czas wprowadzę rowerowe wycieczki do naszego codziennego życia.

Naszą przygodę rozpoczynaliśmy od przedniego fotelika z osłoną Mini Exclusive, którego recenzję znajdziecie TUTAJ.

Kiedy na świecie pojawiła się nasza druga córka dokupiliśmy tylni fotelik z tej samej serii zapewniając obu dziewczynom własne miejsce i możliwości wspólnych podróży.

Gdy pojawiła się możliwość przetestowania dwuosobowej przyczepki byłam wniebowzięta! To było jedno z rowerowych marzeń, które właśnie miało się spełnić! O radości, kiedy do nas dotarła opowiadam TUTAJ.

Pewnie zdążyliście zauważyć, że w kwestiach rowerowych gadżetów bezgranicznie ufam firmie BOBIKE. Przede wszystkim dlatego, że jest to holenderska marka z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem a wcześniej wspomniałam Wam o ichniejszym stanowisku względem rowerów i innowacjach z nimi związanych.

Przyczepka okazała się spełnieniem naszych rowerowych marzeń. Oto kilka detali, które cenię sobie w niej najbardziej:

Bezpieczeństwo pasażerów

Pięciopunktowe, regulowane pasy bezpieczeństwa stabilnie trzymają obie moje dziewczyny. Tak, jak we wcześniej wspomnianych siedziskach tutaj również możecie ustawić je bazując na wzroście przewożonego dziecka.

Odblaski w postaci pasków umiejscowione są na całej przyczepce i kołach. Dodatkowo 4 większe są po bokach i z tyłu wózka. Zapewniają one dobrą widoczność nawet o zmroku. Tak samo działa flaga na drążku dołączona do zestawu.

Komfort

Duże (20″), amortyzowane koła sprawiają, że wózek płynnie się prowadzi i dostosowuje do nawierzchni.

Przyczepka otoczona jest wodoodporną warstwą materiału, posiada duże, foliowe, panoramiczne okna oraz warstwę ochronną przeciwko owadom w postaci moskitiery.

MOOBE łatwo przekształca się z przyczepki w wózek spacerowy. Wystarczy odczepić pręt łączący ją z rowerem i zamontować dodatkowe kółko z przodu, które dołączone jest do zestawu. Prowadzi się lekko i przyjemnie. Rączka wózka ma 4 pozycje, które łatwo dostosować do “kierowcy”. Pasek bezpieczeństwa do niej przyczepiony zapewnia stabilne utrzymanie wózka nawet na pochyłych trasach.

Nasze rowerowe przygody z Bobike MOOBE możecie obejrzeć tutaj:

Wersja wózek – ZOO

Wycieczka rowerowa

Nasza pierwsza przejażdżka

Przyczepkę BOBIKE MOOBE 2w1 kupisz TUTAJ.

Jeśli jesteś zainteresowana/y kodem rabatowym odezwij się DO MNIE.

Share: