Łóżeczko turystyczne COCOON

Łóżeczko turystyczne. Produkt zbędny czy MUST HAVE wyprawkowy?

Wszystko zależy od tego, czy tryb życia, jaki prowadzisz należy do aktywnych lub choć trochę ponad przeciętnych. Jeśli nie jesteś typowym domatorem, którego wyciągnąć z gniazda graniczy z cudem, to łóżeczko turystyczne jak najbardziej znajdzie miejsce na Twojej liście rzeczy niezbędnych w wychowaniu niemowlaka. Szczególnie model, który za chwilę Ci zaprezentuję!

Jakie łóżeczko turystyczne wybrać?


Mowa o Cocoon szwedzkiej firmy Bumprider. Łóżeczko, które nie tylko przyciągnie swym gustownym wyglądem, ale również funkcjonalnością! Składa się do rozmiarów uznawanych w samolotach, jako bagaż podręczny. Całe (łącznie z torbą dodaną do głównego wyposażenia) waży zaledwie 3,7kg! Rozkładasz je w niecałe dwie minuty a element, który wyróżnia go na tle innych łóżeczek, dostępnych na rynku to siateczkowa buda, chroniąca śpiącego Malucha zarówno przed latającymi insektami jak i zabawkami.
Materiały, z których jest wykonane są atestowane i w pełni bezpieczne dla dziecka, bo w składzie nie zawierają żadnych szkodliwych substancji. 

Łóżeczko turystyczne – do jakiej wagi i wzrostu?


Łóżeczko przeznaczone jest dla dzieci w wieku 0-6 lub nie przekraczających wagi 9kg. Składane “kopertowo”. Materac montowany na rzepy, powlekany pokrowcem, który bez problemu ściągniesz do prania. Łóżeczko nie wymaga wyścielania dodatkowym materacem. Kupisz je TUTAJ

Share: