Gadżety do spacerówki

Dziś pokażę Wam kilka fajnych gadżetów do Waszych spacerówek, bez których moje życie nie byłoby już takie same jak z nimi! Zaczynajmy!

O tym, że szukałam uchwytu do kawy wiedziała już większość z Was. Miejska kawa w czasie spaceru z wózkiem może smakować równie dobrze, jak ta, spijana małymi łyczkami z mężem przy kominku (haha! Wiem, poniosło mnie). Ale serio… Kawa na spacerze to jest to! Oczywiście pod warunkiem, że w razie walki z wyższym krawężnikiem będzie gdzie ją odłożyć. I tu z pomocą przychodzi Juladno oferując nam wiele uchwytów, które w bardzo prosty sposób zamontujemy na rączkach naszych spacerówek.

Jednym z nich jest uniwersalny uchwyt na kubek do kawy. W środku ma silikonową regulację, dzięki której pomieści kubki różnej wielkości. Solidny montaż daje pewność, że nie będzie się on nam przesuwał podczas spaceru. Wykonany jest z materiałów odpornych na zniszczenia. Oprócz kawy wozimy w nim również Bidon Lili. Mega fajna sprawa na dłuższe spacery, zarówno latem jak i późną jesienią.

Kolejnym uchwytem, który odmienił nasze spacery jest uchwyt na torby, siatki z zakupami. Równie prosty w montażu jak poprzedni. Silikonowa wyściółka wewnętrznej części taśmy do montowania pozwala na utrzymanie uchwytu w jednym miejscu. Wcześniej mniejsze zakupy lądowały w “bagażniku” w naszej spacerówce. Niestety nie wszystkie się w niej mieściły. Musiałam je nosić w jednej ręce albo kłaść Lili na kolana. Żaden z tych sposobów nie był odpowiedni. Odkąd mam uchwyt z Julando problem transportu zakupów został rozwiązany!

No i teraz prawdziwy hit! Przyda się szczególnie instafreekom! Jest nim uchwyt na smartfona! Genialny! Telefon mam ciągle przed nosem. Jest bezpieczny i bardzo stabilny. Skończyło się szukanie go w torbie albo jeszcze lepiej…  Rzucony luzem gdzieś w budzie od spacerówki. W ręku też nie trzeba go trzymać! Dla mnie bomba!

Uchwyt na smartfona można zamontować również na ramie od roweru. Jest odporny na wstrząsy. Telefon jest w nim bezpieczny! Wow!

Voila!
Mamy to!
Wszystkie uchwyty dostaniecie w sklepie internetowym Julando. Poniżej podam Wam linki bezpośrednio do produktów! Zajrzyjcie również na ich profil instagramowy (TUTAJ). Sabina na story przedstawia wszystkie dostępne u nich produkty. Jest czym się zainspirować!

UCHWYT DO KAWY
UCHWYT NA ZAKUPY
UCHWYT NA SMARTFONA

P.S. Wózek w wersji zimowej ociepliliśmy śpiworkiem od Desloges. Na jego temat powstanie osobny post, w którym śpiworek zostanie Wam dokładnie opisany i przedstawiony.

Miłego dnia Kochani! 

Share: